Co je nového v roce 2015

30.03.2015 22:01

V novém roce naše škola stále spolupracuje na projektu ORP Nymburk - společně na cestě

ke kvalitě vzdělávání. Tato účast nám pomáhá spolufinancovat některé výukové pomůcky, učebnice a zajistit funkci asistenta pedagoga. Při zápisu do první třídy jsme přivítali 8 budoucích školáků a již druhým rokem jsme společně s rodiči a prarodiči oslavili Masopust.

V současné době nás čeká testování čtenářské gramotnosti PIRLS 2016. Do tohoto mezinárodního testování je zapojeno 50 států světa a jeho cílem je zlepšení výuky a procesů

učení čtení. Moc se také těšíme již z tradičního pořádání golfového patování malotřídních škol, které naše škola pořádá již 3.rokem.  Účastní se 5 škol malotřídního typu a děti se utkají

v golfovém patování, logických a paměťových hrách, atletickém kvízu a nebude chybět ani cvičení v různých výtvarných technikách. Fotografie a další informace o činnosti naší školy najdete na našich webových stránkách.